Арсенал сбърка и срещу Брентфорд (видео)

Арсенал посрещна Брентфорд в срещата от двадесет и втория кръг на английската Висша лига. Днес лидерът в класирането поведе във второто полувреме на "Емирейтс Стейдиъм", но и допусна изравняване от талисмана на гостите Иван Тоней, който оформи крайното 1:1. Така Арсенал събира 51 токчи на върха, 6 над Ман Сити и 8 над Ман Юнайтед.

До почивката Брентфорд бе по-близо до гола, като Хенри можеше да открие в златно положение, а Тоней дори натресе гредата с мощен удар.

В 62-ата минута Микел Артета включи в игра Леандро Тросар на мястото на Мартинели и именно резервата доведе до 1:0 само след 4 минути като вкара на празна врата успоредното подаване на Сака.

В 74-ата минута Норгард изпревари Рамсдейл за да центрира за Тоней и 1:1, което остана до края.