Лестър потопи Тотнъм (видео)

Лестър Сити посрещна Тотнъм в двадесет и втория кръг от Висшата лига на Англия. Днес на "Кинг Пауър Стейдиъм" домакините се разправиха със своя гост с 4:1 за да достигнат 13-ата позиция в таблицата, докато оставят тима на Антонио Конте на петото място с 1 точка и два мача повече от четвъртия Нюкасъл Юнайтед.

В 14-ата минута днес Тотнъм поведе след корнер и изчистване, което попадна в Бентанкур и той оформи 1:0. В 23-ата минута невероятен гол вкара Менди, който без подготовка изпрати мощен удар в мрежата на противника за 1:1.

2 минути след това Джейми Мадисън вкара за 2:1 и пълния обрат. Преди последния сигнал за полувремето Лестър поведе и с 3:1 чрез Ихеаначо, който с фалцов удар с левия крак матира вратаря.

Във второто полувреме Лестър остана по-силен, на няколко пъти бе близо, ВАР отмени попадение, преди в 81-ата минута да видим 4:1 след асистенция на Мадисън за Барнс, който стреля ниско с десен крак от границата на наказателното поле.