Уулвс с три през Ливърпул

Уулвърхемптън Уондърърс посрещна Ливърпул в срещата от двадесет и първия кръг на английската Висша лига. Днес на "Молиню" домакините проведоха отлична среща и спечелиха с 3:0 за да се отдалечат от опасната зона и да попречат на противника да се покачи в горната половина на класирането.

В 5-ата минута днес домакините поведоха когато Хи-Чан опита да центрира успоредно, но Матип отклони топката в далечната греда и собствената мрежа за 1:0. Още пет минути след това резултатът стана и 2:0 след карамбол в полето на гостите и дебютен гол за Доусън.

Така Ливърпул допуска своя 7-ми гол в сезона преди 15-ата минута на мачовете си, по който показател само Астън Вила е по-зле с 8 допуснати.

До почивката Ливърпул опита да отговори чрез Нунез, който бе спрян от вратаря Са. Втората част отново започна с агресия от "червените", но Са продължи с добрите изяви. Така в 71-ата минута след добра игра на Траоре той асистира за Невеш и 3:0, поставяйки срещата извън възможностите на противника.