Ман Юнайтед на финал с Нюкасъл за купата

Манчестър Юнайтед посрещна Нотингам Форест във втория кръг от полуфиналите на Купата на лигата. След като победи по-рано противника с 3:0 на гости, сега на "Олд Трафорд" Юнайтед спечели отново с 2:0 и преминава към финала на състезанието, където вчера се класира Нюкасъл Юнайтед.

До почивката голове нямаше, а гостите опитаха някои положения срещу отслабена постройка на Тен Хаг. Вегхорст пък отговори с удар в гредата.

В 63-ата минута Тен Хаг включи в игра Рашфорд, Санчо и Марсиал на местата на Вегхорст, Антони и Гарначо, и тримата раздвижиха значително атаките на домакините, като след няколко опасности вкараха бързи голове. В 73-ата минута Рашфорд и Марсиал организираха добра атака и последният вкара с нисък удар за 1:0.

В 76-ата минута Рашфорд асистира и на Фред, като предостави топка на празна врата за удар почти от гол-линията и 2:0.