Тен Хаг: Доволен съм от играта

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг коментира победата в първия полуфинален мач за Купата на лигата на Англия с Нотингам Форест (3:0).

"Доволен съм от играта и смятам, че 90 минути я контролирахме. Имаше един момент, който можеше да промени играта и тук трябва да се подобрим, но като цяло контролирахме хода на срещата. Ние почти пуснахме съперника обратно в играта и Манчестър Юнайтед не може да си позволи това, след като започнахме толкова добре. Ние изцяло диктувахме хода на мача, но в един момент всичко можеше да се промени. Трябва да избягваме това. Мисля, че през второто полувреме бяхме много по-концентрирани и ги следвахме.

Маркус Рашфорд свърши работата си и отбеляза нов гол. Да, трябва да изиграем още един мач и да направим същото, да се подготвим и да направим добър план за двубоя. Играчите трябва да са концентрирани“, заяви Тен Хаг.

Реваншът ще се проведе на "Олд Трафорд" на 1 февруари от 22:00 часа българско време.