Исак се завърна с гол и победа за Нюкасъл

Нюкасъл Юнайтед посрещна Фулъм в срещата от поредния деветнадесети кръг на английската Висша лига и днес на "Сейнт Джеймсис Парк" домакините спечелиха с минималното 1:0 за да заемат отново третата позиция в таблицата наравно по точки с четвъртия Манчестър Юнайтед, но и с мач повече от "червените дяволи".

До почивката положенията не бяха много пред двете врати, като Лено се справи с малкото положения пред Уилсън, Лонгстаф и Диоп.

В 61-ата минута гредата спаси гостите и Алмирон не успя да добави. В 66-ата минута ВАР присъди дузпа за гостите, а Митрович се подхлъзна при удара и докосна топката два пъти, поради което голът му бе отменен. В 71-ата минута Александър Исак се появи в игра след дълго отсъствие, и именно той в 89-ата минута завърши умно подаване на Уилсън за 1:0.