Нотингам продължава за сметка на Тотнъм

Нотингам Форест посрещна Тотнъм в срещата от третия кръг на Купата на лигата в Англия. Днес на "Дъ Сити Граунд" домакините спечелиха с 2:0 чрез голове на Ренан Лоди и Джеси Лингард, а последните 20-тина минути Форест дори игра с човек по-малко. Въпреки това тимът завърши с повече положения и удари от противника, който излезе със сравнително силен състав.

До почивката Нотингам имаше по-добрите възможности, като рано тимът нацели и гредата. Гол дойде в 50-ата минута когато Лингард намери левия бек Лоди, той стреля със слабия си крак но с добър удар изпрати топката в десния ъгъл за 1:0.

В 57-ата минута при клинична контра Съридж предостави топката на тепсия за Лингард за 2:0. В 75-ата минута Мангала получи втори жълт картон в мача за влизане в Ришарлисон, което затрудни домакините до финала на срещата, който обаче бе успешен.