Арсенал перфектен и след Астън Вила (видео)

Арсенал посрещна Астън Вила за срещата от петия кръг на английската Висша лига. Днес в третото си домакинство за кампанията за трети път домакините от "Емирейтс" допуснаха гол, но все пак спечелиха с 2:1 и останаха единственият отбор с перфектен рекорд от победи в петте кръга до тук.

До почивката Арсенал пропусна много положения, като само Жезус в 30-ата минута успя да довкара една топка от Джака за 1:0 от близо.

След почивката Вила върна гол в 74-ата минута чрез Дъглас Луиз, който матира Рамсдейл директно от корнер за един от головете на сезона и 1:1. Много бързо обаче след 3 минути се стигна до 2:1 когато Сака намери Мартинели за удар без подготовка и под ъгъл, който премина през Еми Мартинез.