Минимален успех на Ман Юнайтед в Саутхемптън (видео)

Саутхемптън прие Манчестър Юнайтед в срещата от четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес на "Сейнт Мерис Стейдиъм" гостите спечелиха с 1:0 и прекъснаха серията си от 7 загуби извън дома поред, като за гола се отчете Бруно Фернандеш във второто полувреме.

До почивката двата тима играха наравно добре, като имаха положения пред двете врати. Най-доброто бе за гостите когато 4 последователни удара бяха блокирани в полето на Базуну.

В 55-ата минута от дясно се включи Далот, който центрира на включилия се на скорост в полето Бруно, който без подготовка с вътрешната част на крака успя да вкара в далечния ъгъл за 1:0.

До края Саутхемптън опита да върне равенството, но Юнайтед издържа, донякъде и чрез включването на новата покупка Касемиро в средата на терена за неговия дебют.