Ман Сити с лесна победа над Борнемут (видео)

Манчестър Сити посрещна Борнемут във втория кръг от английската Висша лига. Днес "гражданите" стартираха много агресивно и решиха рано срещата, която завърши при 4:0, а изненадващо Ерлинг Холанд не попадна сред головете, като само асистира за едно от попаденията. Талисманът Де Брюйне се разписа и асистира за два от головете.

Рано в мача голям шанс пропиля Фоден, който излезе сам с Холанд срещу вратаря, но опита сам да вкара и сбърка. В 19-ата минута обаче Холанд между трима задържа и изведе Гюндоган за 1:0.

В 31-ата минута Де Брюйне напредна и финтира бранител около дъгата, който му отвори дистанция за удар с външната част на крака и 2:0. В 37-ата минута Де Брюйне изведе и Фоден в полето и този път той вкара за 3:0.

След почивката Сити намали натиска и вкара само веднъж в 79-ата минута когато Кансело центрира опасно, а Лерма си вкара автогол за 4:0.