Вила нанесе втора загуба на опашкаря Евертън (видео)

Астън Вила посрещна Евертън в срещата от втория кръг на английската Висша лига. Днес на "Вила Парк" домакините спечелиха с 2:1 и така взеха първата си победа за сезона, като същевременно нанесоха втора на противника, който заема последната позиция в таблицата към момента.

В 31-ата минута домакините поведоха когато Уоткинс намери Дани Ингс в полето, той игра добре с гръб към вратата и със завъртане и много сила вкара за 1:0.

През втората част Джерард замени Коутиньо с Буендиа, и нападателят също се разписа в 85-ата минута след размяна на подавания с Уоткинс и удар на празна врата за 2:0. Почти моментално обаче гостите върнаха със следващата си атака, в края на която Лука Дин си вкара автогол в опит да избие за крайното 2:1.