Челси надви Удинезе, Тухел доволен (видео)

Късно снощи Челси победи Удинезе с 3:1 в една среща, в която новото попълнение Рахим Стърлинг откри сметката си за гостите. Нголо Канте откри резултата рано преди Стърлинг да добави за 2:0. Удинезе върна гол преди почивката и във второто полувреме Мейсън Маунт оформи крайното 3:1. Тухел каза след срещата:

"Много позитиви можем да вземем от този мач. Това е добро представяне и добър резултат. Можеше да вкараме много повече и трябваше. Но като цяло виждам позитивни неща. Утре играем нов мач тук в Удинезе с друг състав, за да натрупаме минути. След това два дни почивка.

"След това ще се готвим само за Евертън защото срещата наближава и трябва да се подобрим. Не сме готови за сезона. Но и не трябва да сме готови толкова рано. Имаме още седмица и още малко време да се върнем към най-доброто. Има работа за вършене.

"Беше доста дълга подготовка. В САЩ беше уморително и днес отново пътуваме. Не е лесно, изисква се много, но е приятно когато стартира сезона."