Ман Сити с четири в Лийдс (видео)

Лийдс Юнайтед посрещна Манчестър Сити в срещата от тридесет и четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес на "Еланд Роуд" гостите спечелиха с 4:0 и върнаха първото място на точка над Ливърпул, който по-рано днес надви Нюкасъл Юнайтед.

В 13-ата минута Фоден с перфектно центриране в полето намери Родри за удар с глава и 1:0. Тази част се игра до 52-ата минута поради две спирания за контузии, като футболът бе на високо ниво.

След почивката в 54-ата минута след корнер Нейтън Аке вкара за 2:0 при момент разконцентриране за домакините, а в 78-ата минута Фоден отново записа асистенция за гола на Жезус и 3:0.

В 92-ата минута крайното 4:0 вкара Фернандиньо когато Стърлинг навлезе в полето и избита от краката му топка попадна в халфа и без подготовка той стреля ниско далеч от Меслие.