Ливърпул с минимален успех в Нюкасъл (видео)

Нюкасъл Юнайтед посрещна Ливърпул в срещата от поредния тридесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Сейнт Джеймсис Парк" гостите спечелиха с 1:0 за да застанат отново на първото място в класирането с 2 точки над Манчестър Сити, който играе по-късно срещу Лийдс.

В 19-ата минута днес падна единственият гол когато Жота намери Кейта в наказателното поле, той показа хладнокръвие и премина покрай вратаря и стреля между двама бранители на линията за 1:0. В 39-ата минута топката попадна и в мрежата на Алисон, но Алмирон бе в засада при подаване на Бруно Гимараеш.

Във втората част, както и в първата, по-активен в нападение бе Ливърпул, като Нюкасъл завърши почти без положения, докато гостите имаха няколко шанса да удвоят актива си.