Жезус с четири гола над Уотфорд (видео)

Манчестър Сити посрещна Уотфорд в срещата от поредния тридесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес на "Етихад" домакините се разправиха с противника с 5:1 за да се покачат с 4 точки над преследвача Ливърпул. Габирел Жезус пък участва във всяко едно попадение днес.

В 4-ата минута бразилецът откри от близо след подаване на Зинченко ниско на празна врата за 1:0. В 23-ата минута Де Брюйне центрира и Жезус завърши на втора греда за 2:0 с глава. В 28-ата минута Уотфорд върна гол за 2:1 чрез Камара.

В 34-ата минута Жезус асистира за Родри и 3:1. След почивката Жезус си спечели дузпа срещу Фостър в 47-ата минута и вкара хетрика си за 4:1. В 53-ата минута и четвъртият гол на нападателя бе факт отново след подаване на Де Брюйне от позиция, в която белгиецът също можеше да вкара - 5:1.