Хетрик на Роналдо за победа над Норич (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Норич Сити в срещата от поредния тридесет и втори кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините поведоха с два гола, но противникът се върна преди Кристиано Роналдо да реши срещата в края за 3:2. С победата Юнайтед остава на 3 точки зад топ 4 и Тотнъм при равен брой срещи.

В 7-ата минута днес Еланга отне от защитника Гибсън и пусна на празна врата за включилия се Роналдо за 1:0. В 32-ата минута при корнер Телес намери главата на Роналдо за 2:0. Последва отпускане и Норич върна гол точно преди почивката като Пуки центрира тук за Дауъл на празна врата и удар с глава за 2:1.

В 52-ата минута Дауъл пък асистира на Пуки за нов гол през Де Хеа и 2:2. В 76-ата минута при пряк-свободен удар Кристиано Роналдо стреля в обхвата на Крул, но той успя само да избие в гредата и мрежата за 3:2.