Тотнъм не отправи удар срещу Брайтън и загуби (видео)

Тотнъм посрещна Брайтън в срещата от поредния тридесет и втори кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" двата тима се разделиха при 1:0 за гостите, с което "шпорите" остават с 3 точки над Арсенал в класирането но и 2 изиграни мача повече. Брайтън остава на исторически високата за тима 10-та позиция.

До почивката гостите играха добре и създадоха опасностите в мача. Тотнъм опита само веднъж удар от дистанция на Кейн, но той бе много неточен. До почивката Мвепу отправи единствения точен удар.

След паузата положенията останаха в полза на гостите, като Тотнъм бе близо до гола в една ситуация пред Регилон, който не достигна топката при остро центриране. Домакините завършиха срещата без точен удар, а тя бе решена в 90-ата минута, когато Леандро Тросар открадна топката в полето и под ъгъл матира Лорис за 1:0.