Ман Сити и Ливърпул със зрелищен равен (видео)

Манчестър Сити посрещна Ливърпул в най-голямата среща от поредния тридесет и втори кръг на английската Висша лига. Днес на "Етихад" двата тима завършиха при 2:2 и разликата на върха остана 1 точка в полза на "гражданите".

Сити поведе още в 5-ата минута когато Де Брюйне стреля от границата на полето и топката се отклони в Матип неспасяемо за вратаря - 1:0. В 13-ата минута обаче гостите изравниха при добра контра, в края на която Александър-Арнолд върна към дузпата и Жота направи 1:1.

В 36-ата минута Кансело отлично намери включилия се в полето Жезус и той стреля над Алисон в гредата и гола за 2:1.

След почивката Ливърпул изравни още с първата атака, като Салах тук изведе Мане в полето и той матира Едерсон за 2:2. В 63-ата минута Де Брюйне изведе Стърлинг и той вкара през краката на вратаря, но ВАР отмени гола поради засада. До края и двата тима имаха възможности, но резултатът не се промени.