Ман Юнайтед и Лестър поделиха точките (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Лестър Сити в срещата от поредния тридесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" двата тима се разделиха при 1:1 и така Юнайтед остава на шеста позиция с 3 точки зад Арсенал и топ 4, както и е изиграл 2 мача повече от "артилеристите".

Днес до почивката голове нямаше, като Барнс, Погба и Бруно се отчетоха с положения. В 63-ата минута гостите поведоха когато Джейми Мадисън се справи с Далот и намери главата на Ихеаначо за отклоняване далеч от Де Хеа, който само успя да докосне преди мрежата - 1:0.

В 66-ата минута Юнайтед изравни при един удар на Бруно, който Шмайхел изби на пътя на Фред и бразилецът стреля над него за 1:1.

В 80-ата минута Мадисън вкара във вратата на Де Хеа, но ВАР спаси домакините и двата тима поделиха точките.