Брентфорд унижи Челси на Стамфорд Бридж (видео)

Челси посрещна Брентфорд в срещата от тридесетия кръг на английската Висша лига. Днес гостите взеха дербито с унизително 4:1 за тима на Томас Тухел, който ще остане трети в таблицата, докато Брентфорд печели ценни точки във втората половина.

До почивката голове нямаше, но Тоней и Зиеч бяха близо за двата отбора. В 48-ата минута Челси откри чрез Рудигер за 1:0, и почти веднага резултатът стана 1:1 когато Мбеумо асистира на Жанелт за удар в ъгъла на вратата през Менди.

В 54-ата минута за бързия обрат се разписа Ериксен, отново след подаване на Мбеумо. В 60-ата минута резултатът стана и 3:1 при перфектен пас на Тоней за Жанелт зад защитата и той от труден ъгъл се справи.

Последва отменен гол на Хаверц, а в 87-ата минута след статична топка от Ериксен към полето се стигна и до гол на Уиса за 4:1.