Арсенал надигра Лестър Сити (видео)

Арсенал посрещна Лестър Сити в срещата от двадесет и шестия кръг на английската Висша лига. С победата на "Емирейтс" с 2:0 днес домакините се връщат в топ 4 на точка над Манчестър Юнайтед и с 3 изиграни мача по-малко. Челси е на трета позиция 8 точки напред и е изиграл 2 мача повече от "артилеристите".

В 11-ата минута Мартинели от корнер намери включилия се Партей за 1:0. В 18-ата минута Партей намери и горната греда на противника в добра ситуация. Последваха положения и пред Мартинели до почивката, като Шмайхел се справи на вратата на противника. Рамсдейл пък лиши Барнс от гола.

В 58-ата минута удар на Партей бе спрян от ръката на Сьоюнджу и ВАР отсъди това да е дузпа, която Лаказет реализира за 2:0.