Хетрик и рекорди на Роналдо срещу Тотнъм (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Тотнъм в срещата от двадесет и деветия кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините спечелиха с 3:2 след изключително представяне на Кристиано Роналдо, който изравни и подобри рекорда на Йозеф Бицан поставен между 1931-1955 г. за най-много голове в историята на футбола. Бицан завършва кариерата си с 805, като Роналдо вече има 807.

В 12-ата минута днес Фред с пета намери Роналдо на дистанция от вратата, но вместо да се приближи той изпрати топката право в ъгъла далеч от Лорис за красиво 1:0. В 33-ата минута Кулушевски спечели дузпа като центрира и топката срещна ръката на Телес в полето, а Кейн стреля точно от бялата точка за 1:1.

5 минути след това отново Роналдо матира Лорис при центриране на Санчо от лявото крило за 2:1. Отново гостите изравниха в 72-ата минута когато Регилон центрира остро и Магуайър изби топката в мрежата си зад Де Хеа за 2:2.

Срещата обаче реши Роналдо в 81-ата минута при корнер от Телес, като се справи в полето с трима и с глава вкара за 3:2.