Шмайхел: На футболистите на Ман Юнайтед не им пука

Бившият вратар на Манчестър Юнайтед Петер Шмайхел коментира представянето на "червените дяволи" в мача от 28-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Сити (1:4).

"Мислех, че Рангник ще обърне нещата след почивката. Можеше да каже на играчите нещо важно, но второто полувреме беше още по-лошо. Отборът отсъства по време на мача, ако не се вземат предвид промените в резултата на таблото. Много играчи на Манчестър Юнайтед или не бяха достатъчно добри, или не им пукаше. Наличието на временен наставник означава, че той може да направи малко с тима. Той знае, че скоро ще излезе от тази позиция, така че какво може да промени?

Има играчи, чиито договори изтичат. Погба излезе на терена в титулярния състав, но големият въпрос е дали ще остане в Манчестър Юнайтед. Лингард каза, че не иска да бъде в отбора. Но с всичко това Манчестър Сити показа, че са най-добрите в Англия“, заяви Шмайхел.