Уотфорд издържа безброй положения от Ман Юнайтед (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Уотфорд в срещата от поредния двадесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините организираха над 20 положения пред вратата на противника, но след удари в гредата и редица пропуски срещата завърши при 0:0.

Още в 4-ата минута Роналдо получи топка в полето и стреля ниско, но тя срещна страничната греда и се върна в игра за да бъде изчистена от бранител. Последва положение пред Бруно, който нацели вратаря от чиста ситуация, а същото направи и Еланга преди почивката. С 10 удара до полувремето домакините така и не пробиха Фостър.

Втората част започна с положение пред Уотфорд, но скоро Юнайтед отново овладя топката и започна да реди атаки пред вратата на противника. До гол обаче не се стигна.