Тотнъм с четири в Лийдс (видео)

Тотнъм бе на гости на Лийдс Юнайтед в срещата от двадесет и шестия кръг на английската Висша лига. Днес на "Еланд Роуд" гостите спечелиха с 4:0 и изравниха Уест Хем на шестата позиция в таблицата, докато Лийдс приближава опасната зона.

В 10-ата минута днес Сесеньон центрира добре за Дохърти и той завърши за 1:0. 5 минути след това дойде гол на Кулушевски, който бе намерен от Дохърти на трудна позиция и избегна двама защитници преди да вкара за 2:0. В следващата атака Кох намери гредата на Лорис и бе близо да върне гол.

В 27-ата минута Хари Кейн оформи 3:0 след подаване от Хьойберг на волето му. След почивката чак в 85-ата минута крайното 4:0 направи Сон, отново обаче овациите ще обере Кейн за асистенцията.