Арсенал обърна Уулвс в 96 минута (видео)

Арсенал посрещна Уулвърхемптън Уондърърс в срещата от поредния двадесет и пети кръг на английската Висша лига. Днес на "Емирейтс Стейдиъм" гостите поведоха и допуснаха обрат за 2:1 в края, с което Арсенал остава на 1 точка зад Ман Юнайтед и топ 4 и с 2 мача по-малко.

В 6-ата минута днес Саис вкара във вратата на Арсенал но от засада и това не бе гол. Такъв дойде в 10-ата минута когато Хуонг Хи-Чан се възползва от грешка на Габриел. Бранителят върна на сляпо и нападателят пресече преди да вкара за 1:0.

Последваха положения пред Арсенал до почивката и след нея, но чак в 82-ата минута резервата Пепе, включил се именно на мястото на Габриел, вкара за 1:1. Тук друга резерва - Нкетиа напредна и асистира за нападателя.

В 96-ата минута Пепе се отчете и с асистенция като изведе Лаказает в десния канал, нападателят не стреля най-добре, но след ръката на Са топката намери и мрежата за 2:1.