Тотнъм удари Ман Сити в драматичен мач

Манчестър Сити посрещна Тотнъм в срещата от поредния двадесет и шести кръг на английската Висша лига. Днес на "Етихад" гостите спечелиха с 3:2 като Сити бе достигнал равенство с дузпа в добавеното време преди да допусне отново.

В 4-ата минута новото попълнение на Тотнъм Деян Кулушевски откри след добра контраатака, при която Кейн изведе Сон зад защитата и кореецът асистира за 1:0. В 20-ата минута Гюндоган бе близо до това да изравни но нацели гредата.

В 33-ата минута обаче именно Гюндоган направи 1:1 след грешка на Лорис при подаване на Стърлинг. В 59-ата минута на втората част Кейн вкара от близо при подаване на Сон за 2:1.

В 74-ата минута ВАР отмени нов гол на "шпорите". В 90-ата минута ВАР отсъди дузпа за игра с ръка в полето на Тотнъм и Рияд Марес вкара за 2:2. 5 минути след това обаче Тотнъм отново си взе победата като Кулушевски напредна и центрира на главата на Кейн за 3:2.