Десет от Арсенал взеха победата над Уулвс

Уулвърхемптън Уондърърс посрещна Арсенал в среща от двадесет и втория кръг на английската Висша лига. Днес на "Молиню" гостите спечелиха с 1:0 за да застанат на точка от топ 4 и Уест Хем. Арсенал има и поне мач по-малко от всички останали в топ 6. Уулвс остава осми на 2 точки зад Тотнъм.

В 25-ата минута днес след корнер топката достигна Уайт, който отклони за Лаказет. Нападателят бе повален може би и за дузпа от вратаря Са, но топката попадна в Габриел Магаляеш за 1:0 и положението не бе свирено. До почивката и Уулвс имаше положения пред Хименез.

В 69-ата минута Габриел Мартинели напусна игра за гостите след две бързи нарушения, но Арсенал продължи да атакува и търси положения. Все пак до края Уулвс бе по-близо до гола, особено в 83-ата минута чрез Дендонкер.