Драматична победа на Ман Юнайтед над Уест Хем (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Уест Хем Юнайтед в срещата от поредния двадесет и трети кръг на английската Висша лига. В битката между четвъртия и петия в класирането Юнайтед спечели с 1:0 с късен гол, с който прескача противника в таблицата и намира място в топ 4, на 6 точки зад третия Челси. Уест Хем остава точка назад и с мач повече.

До почивката домакините бяха по-активни и атакуваха, докато "чуковете" се бранеха и опитваха да организират контри. Най-близо до гол тук беше Роналдо след едно центриране на Бруно Фернандеш, което той не успя да засече.

След почивката двата тима отново размениха положения но без успех, като и от двете страни точни удари почти липсваха до 93-ата от три дадени минути продължение. Тук блеснаха извършените смени от Ралф Рангник, след като Роналдо намери Марсиал близо до полето, той изведе Кавани и последният центрира перфектно за Рашфорд на празна врата, като и тримата участници в атаката се появиха след смени - 1:0.