Клоп: Всички са луди от радост

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сподели мнението си за победата в мача с Арсенал (2:0) и достигането до финала за Купата на лигата на Англия.

"Всички в съблекалнята са луди от радост. Тежък мач, трудно време за нас, но момчетата бяха изключителни. Арсенал започна много оживено през първото полувреме, след което успокоихме играта, играхме добър футбол и създадохме много положения. Второто полувреме бе подобно.

Вкарахме два прекрасни гола - Диого Жота е в огъня. Когато за първи път се присъедини към нас, бяхме сигурни, че ще ни помогне много. Диого направи крачка напред в нашия отбор, стана нападател от световна класа", заяви Клоп.

Тази победа изведе Ливърпул до финала на турнира, където мърсисайдци ще срещнат Челси.