Уулвс надви Ман Юнайтед в края (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Уулвърхемптън Уондърърс в срещата от поредния двадесет и първи кръг на английската Висша лига. Днес гостите спечелиха с 1:0 с късен гол на Жоао Мутиньо в мач, в който и двата тима целиха греди и гол на Роналдо бе отменен поради засада.

До почивката Уулвс доминираше по отношение владението и ударите, а Де Хеа се отличи с много спасявания. Юнайтед се раздвижи чак след 60-ата минута когато Бруно се появи в игра на мястото на Гринууд. Почти веднага португалецът бе близо до гол след едно центриране на Матич, при което с мощен удар той срещна горната греда.

Минута след това от пряк-свободен Бруно намери и главата на Роналдо за гол, който бе от засада и не бе зачетен. В 75-ата минута Ромейн Саис от пряк-свободен удар нацели гредата на Де Хеа в добър опит за гол.

В 82-ата минута срещата реши Мутиньо при едно избито центриране, което той завърши от дъгата за 1:0.