Зрелищен равен между Челси и Ливърпул (видео)

Челси посрещна Ливърпул в срещата от поредния двадесет и първи кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" двата тима се разделиха при 2:2 с всички голове вкарани в първото полувреме. Така "сините" остават втори с 43 точки, Ливърпул - трети с точка по-малко, и Ман Сити остава на върха с 53 т.

Днес Садио Мане откри шоуто в 9-ата минута, преди в 26-ата Мохамед Салах да удвои в близкия ъгъл на Менди за 2:0.

В 42-ата минута Алонсо стреля от пряк-свободен удар по вратата на Келехер, и той изби на пътя на Ковачич, който с фамозно воле прати топката в гредата и мрежата за 2:1. В 45-ата минута Канте изведе Пулишич за нов удар през Келехер и 2:2, като 2 минути след това Маунт можеше да направи обрат.

След почивката положения също имаше, но Менди и Келехер се отличиха с големи спасявания.