Ман Юнайтед завърши годината с победа (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Бърнли в срещата от поредния двадесети кръг на английската Висша лига. Снощи на "Олд Трафорд" домакините спечелиха с 3:1 и събраха 31 точки, колкото има петия в таблицата Уест Хем. Юнайтед обаче има среща по-малко от Арсенал и Уест Хем, и 2 по-малко от лидерите Челси и Ман Сити.

В 8-ата минута на срещата резултатът откри МакТоминей когато Роналдо получи топка от Гринууд и опита да я нагласи на левия си крак. МакТоминей обаче се включи директно като отне топката от португалеца за удар и 1:0.

В 27-ата минута Шоу и Санчо комбинираха добре по фланга, крилото навлезе и стреля ниско, а Бен Мий отклони в автогол за 2:0. В 35-ата минута последва и гол на Роналдо, който вкара на празна врата след удар на МакТоминей, избит от вратаря в гредата - 3:0.

В 40-ата минута Ленън върна гостите до 3:1 след грешка на Баили, като през втората част резултатът не се промени и Юнайтед игра комфортно до края.