Арсенал вкара пет на гости в Норич (видео)

Норич Сити посрещна Арсенал в срещата от деветнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Кероу Роуд" гостите спечелиха с 5:0 за да останат в топ 4, на 6 точки над Тотнъм, който също спечели в кръга, и на 3 точки зад Челси за момента.

В 6-ата минута Сака откри резултата днес с нисък удар под ъгъл, когато бе намерен в полето от Одегор за 1:0. Одегор асистира и на Тиърни в 44-ата минута за 2:0 за удар под ъгъл от лявата страна на полето.

След почивката отново Сака вкара за 3:0 в 67-ата минута след подаване на Лаказет. В 83-ата минута Лаказет си спечели дузпа срещу Кабак и сам я вкара за 4:0. Този гол не успокои "артилеристите" и те продължиха да търсят атаки и попадения. Така появилият се в последните минути Емил Смит Роу успя да стигне до гол и 5:0 в 92-ата.