Тотнъм с класика у дома над Палас (видео)

Тотнъм посрещна Кристъл Палас в срещата от поредния деветнадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 3:0 над противника, който остана и рано в срещата с играч по-малко при изгонването на ключовия Уилфред Заха.

В 32-ата минута днес Хари Кейн откри резултата когато Лукас Моура се впусна отдясно и центрира ниско за нападателя за 1:0. 2 минути след това самият Лукас реализира за 2:0 като надскочи защитник при подаване на Емерсон Роял от десния фланг.

В 37-ата минута Уилфред Заха напусна терена след втори жълт картон когато агресивно без топка издърпа Санчез на тъча, което лиши гостите от шанс за каквото и да било в мача.

Така във второто полувреме се стигна до 3:0 и Лукас бе замесен във всеки един гол, като тук той центрира за Сон на близката греда.