Трудна победа над Норич вкара Юнайтед в Топ 4 (видео)

Норич Сити посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от поредния шестнадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Кероу Роуд" гостите спечелиха с 1:0 чрез дузпа от Кристиано Роналдо, като с победата се изравниха по точки с Уест Хем, който заема четвъртата позиция с мач по-малко и по-добра голова разлика от "червените дяволи".

До почивката най-доброто положение бе пред Телес, който от статично положение намери горната греда на Крул. Във втората част и Магуайър нацели гредата при удар с глава, а Де Хеа на няколко пъти спаси мрежата си с невероятни изяви.

В 73-ата минута Арънс повали Роналдо в полето при едно центриране и съдията посочи дузпата, а Роналдо вкара за 1:0. Последва натиск на Норич, но Де Хеа с нови прояви запази резултата.