Ливърпул удари Уулвс в 95-ата минута (видео)

Уулвърхемптън Уондърърс посрещна Ливърпул в срещата от поредния петнадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Молиню" двата тима не си вкараха до буквално последната секунда, когато Ливърпул реализира за 1:0. Мърсисайдци застават на първо място с точка над Челси и 2 над Манчестър Сити, който гостува в Уотфорд днес.

В първата част Ливърпул не успя да прекърши защитата на домакините, като най-близо до гола бе Жота с глава след подаване на Арнолд.

Във второто полувреме отново Жота можеше да реши мача в 60-ата минута, когато вратарят излезе на тъча и сбърка, като нападателят на Ливърпул напредна до вратата и стреля в двамата защитници на линията. В 95-ата минута Салах напредна от дясно и намери Ориги, който със завъртане успя да вкара за 1:0.