Арсенал се справи с Лестър за едно полувреме (видео)

Лестър Сити посрещна Арсенал в срещата от поредния десети кръг на английската Висша лига. Днес на "Кинг Пауър Стейдиъм" домакините започнаха слабо и "артилеристите" набързо решиха срещата и задържаха до края за 2:0. С победата те се изравняват с Уест Хем на 4-та позиция в таблицата.

В 5-ата минута днес след корнер на Сака топката достигна главата на Габриел и той вкара за 1:0. В 18-ата минута Сака и Лаказет напреднаха и последният пусна топката за включилия се Смит Роу в полето, а той лесно вкара за 2:0.

Така на почивката Лестър смени Ихеаначо и Амарти с Барнс и Лукман, Лестър заигра по-стабилно и организира доста атаки, но Арън Рамсдейл се прояви на няколко пъти с геройски изяви, донесли му и приза за Играч на мача.