Ливърпул разби Уотфорд, Фирмино с хетрик (видео)

Уотфорд посрещна Ливърпул в срещата от поредния осми кръг на английската Висша лига. Днес на "Викъридж Роуд" гостите спечелиха с 5:0 при попадения на Мане, Фирмино на три пъти и Салах. Победата поставя мърсисайдци на първа позиция преди изиграването на останалите срещи от кръга.

В 9-ата минута днес "червените" излязоха напред когато Салах от фланга изведе по перфектен начин Мане на стрелкова позиция за 1:0. В 37-ата минута Милнър от ляво асистира за гол на Фирмино на празна врата за 2:0.

В 52-ата минута при една контра Фостър спаси вратата си от автогол, а Фирмино бе там да добави отново за 3:0. Минута след това и Салах се разписа с красив фалцов удар, като асистенцията бе записана на Фирмино - 4:0.

До края Уотфорд стигна до удар в гредата в най-доброто си положение, a в добавеното време Ливърпул оформи 5:0 с хетрика на Фирмино.