Фернандеш: Не трябва да забавяме играта, когато водим

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш сподели мнението си за равенството 1:1 с Евертън в мач от 7 -ия кръг на Висшата лига на Англия.

"Мисля, че играхме добре през първото полувреме, създадохме много шансове. През второто полувреме отново забавихме и допуснахме грешка. Не трябва да забавяме играта, когато водим. Нашата задача е да ускорим, да отбележим още един или два гола, а след това да забавим и да ги накараме да тичат повече.

Това бе наистина лош корнер в мое изпълнение, не се затворихме достатъчно извън наказателното поле, не отнехме топката, не фаулирахме ... Много грешки, като се започне от моя корнер. Това не се случва за първи път. Сега трябва да се променим, защото нещо не работи, тъй като пропускаме толкова много при контраатаки, а работата е в нас - играчите на терена, а не в никой друг", заяви Фернандеш.