Уест Хем изхвърли Ман Юнайтед от Купата (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Уест Хем Юнайтед в среща от третия кръг на Купата на лигата в Англия. Днес на "Олд Трафорд" гостите спечелиха с 1:0 и продължават напред, като си върнаха за загубата от същия съперник преди дни във Висшата лига.

"Чуковете" започнаха много добре срещата и заслужено в 9-ата минута Фредерикс премина през Телес и центрира през Линдельоф на дузпата за Ландзини, а той вкара за 1:0.

В 13-ата минута Хуан Мата почти върна гол с красиво изпълнение, което срещна горната греда. До почивката домакините бяха по-активни, но редица положения пропусна Марсиал.

След паузата отново "червените дяволи" доминираха, а Марсиал продължаваше да пропуска. Нападателят така и не бе изваден, а Оле Гунар Солскяер включи Гринууд и Бруно на местата на Мата и Лингард. Към края на мача обаче Уест Хем бе по-близо до това да реши срещата когато Марк Нобъл пропусна сам срещу Хендерсън, а малко преди това Ярмоленко стреля през вратаря, но нацели гредата.