Арсенал с първа победа за сезона (видео)

Арсенал посрещна Норич Сити в срещата от четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес на "Емирейтс Стейдиъм" домакините спечелиха с 1:0 и отчетоха първите спечелени точки за кампанията. Двата тима деляха последната позиция след катастрофалното начало на сезона и от двете страни, като "артилеристите" ще се надяват да надградят над резултата занапред.

До почивката обаче голове нямаше и двата тима бяха равностойни. Арсенал водеше с 10 на 4 удара, но и двата тима завършиха с по 1 точен.

В 66-ата минута Арсенал достигна първия си гол за сезона при необичайни обстоятелства, когато капитанът Обамеянг довкара топката след два удара в гредата от Пепе - 1:0. Попадението бе достатъчно за трите точки в края.