Ман Сити с минимален успех над Лестър (видео)

Лестър Сити посрещна Манчестър Сити в срещата от четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес на "Кинг Пауър Стейдиъм" гостите спечелиха с 1:0 благодарение на гол от Бернардо Силва.

До почивката голове нямаше между двата тима, но гостите на няколко пъти бяха близо и Шмайхел се намеси. Жезус, Силва и Грилиш можеха да се разпишат във вратата на датчанина, докато Едерсон лиши Барнс от гол.

В 49-ата минута Варди помисли, че е открил когато Сити загуби топката в средата и Ндиди с бърза топка намери нападателя за удар през Едерсон. Голът обаче бе отменен поради засада.

В 62-ата минута Грилиш намери Родри на границата на наказателното поле, той стреля ниско и Шмайхел спаси по прекрасен начин, но там бе Бернардо Силва, който довърши работата за 1:0. Към края Ихеаначо можеше да изравни за своите, но резултатът не се промени.