Ман Юнайтед изпусна Фулъм (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Фулъм в срещата от предпоследния тридесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините поведоха рано, но изпуснаха редица положения и така в края позволиха на съперника да се върне до 1:1.

В 15-ата минута Юнайтед поведе когато Де Хеа прати топка напред, Бруно отигра с пета на центъра и изведе Кавани на позиция, като той забеляза излезлият вратар и от може би 35 метра го прехвърли красиво за 1:0. Това бе 10-ти гол на Кавани в лигата, с което той става 3-ят човек в историята на клуба, който има поне толкова на възраст над 33 години (преди него Теди Шерингам и Златан Ибрахимович).

До почивката Бруно и Гринууд можеха да вкарат още, а Де Хеа спря Карвальо и Ангуиса. Във втората част Гринууд продължи да пропуска добри възможности, а Фернандеш бе близо от пряк-свободен удар. В 76-ата минута Кордова-Рийд бе изведен по крилото и центрира на главата на непокрит Брайън на втора греда, който матира Де Хеа за 1:1.