Бейл с хетрик в успеха срещу Шефилд

Тотнъм прие Шефилд Юнайтед в срещата от поредния тридесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 4:0 и се покачиха до 5-то място в класирането, а Гарет Бейл блесна с три гола в срещата.

Първият гол дойде в 36-ата минута когато Орие копна топката над защитата и Бейл се включи точно за да избегне засадата и да прехвърли вратаря за 1:0. Шефилд завърши полувремето без удар по Лорис и направи 2 промени на почивката.

В 51-ата минута обаче Сон бе изведен от Алдервайрелд над защитата и вкара, преди ВАР да отмени попадението заради засада. 10 минути след това 2:0 стана отново когато Бейл завърши подаване на Сон.

В 69-ата минута Бейл вкара хетрика си като Орие пусна топката за него на дъгата и той стреля ниско през краката на защитник далеч от Рамсдейл за 3:0.

Сон стигна до гола си в 76-ата минута за 4:0, когато получи топка от Бергвайн на границата на полето, финтира защитник и с фалцов удар в далечния ъгъл не остави шанс на вратаря.