Челси надви Уест Хем на Лондон Стейдиъм (видео)

Уест Хем Юнайтед прие Челси в срещата от поредния тридесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес на "Лондон Стейдиъм" гостите спечелиха с 1:0 и така запазиха мястото си в топ 4 на класирането за сметка на противника, като сега разликата е 3 точки в полза на "сините".

Челси поведе в 43-ата минута днес когато Пулисич намери Чилуел от ляво и той подаде в средата, топката достигна през играчите на домакините до Вернер, който завърши уверено за 1:0. Уест Хем бе ограничен до статични ситуации и контри в тази част.

Във втората част постепенно Уест Хем овладяваше инициативата, а гостите се прибраха в защита. До гол обаче не се стигна, а в 81-ата минута и Балбуена бе изгонен може би пресилено. Играчът бе първият изгонен за Уест Хем в лигата от Паоло Ди Канио през 2002-ра година.