Лестър с бързи три над Уест Бром (видео)

Лестър Сити прие Уест Бромич Албиън в срещата от поредния тридесет и втори кръг на английската Висша лига. Днес "лисиците" от "Кинг Пауър Стейдиъм" спечелиха с 3:0 и задържаха третото място в таблицата, на 4 точки над преследвачите Челси и Уест Хем, докато УБА остава в опасната зона на дъното.

Лестър започна силно и Ихеаначо пропусна голямо положение в 3-ата минута. Последва шанс за Диагне за гостите. В 23-ата минута за 1:0 вкара Джейми Варди когато бе намерен от Кастан от фланга. 3 минути след това и Джони Евънс се разписа срещу стария си отбор с удар с глава за 2:0.

Още 3 минути след това и Кастан нацели гредата на Джонстън. В 36-ата минута работата на домакините приключи когато Варди навлезе от ляво като пусна топката през краката на бранител, след което намери партньора си в нападение Ихеаначо за удар от близо и 3:0.

След почивката Лестър пестеше усилия в нападение, като доигра срещата, а Ихеаначо може би бе най-близо до нов гол в тази част.