Челси вкара четири на Кристъл Палас

Кристъл Палас прие Челси в срещата от поредния тридесет и първи кръг на английската Висша лига. Днес на "Селхърст Парк" гостите спечелиха с 4:1 и върнаха четвъртото място в класирането за сметка на Ливърпул

След само 8 минути игра "сините" поведоха днес малко след като Гуайта бе лишил Пулисич от гол. Тук Хъдсън-Одой намери Хаверц в полето за удар с левия крак и 1:0. 2 минути след това в красива атака Хаверц върна за Пулисич за 2:0 с мощен удар през Гуайта.

Атаките на гостите продължаваха една след друга, и в 30-ата минута Мейсън Маунт от статична топка намери Зума за удар с глава и 3:0. Зума бе близо и до втори гол в 34-ата минута след корнер.

След почивката Палас върна гол в 63-ата минута когато Джефри Шлуп центрира за удар с глава на Бентеке и 3:1. В 78-ата минута отклонено центриране на Джеймс бе посрещнато от Пулисич на далечната греда за крайното 4:1.