Сити надви Фулъм във второто полувреме (видео)

Фулъм прие Манчестър Сити в срещата от поредния тридесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Крейвън Котидж" гостите спечелиха с 3:0 и натрупаха 71 точки, 17 над втория в класирането Манчестър Юнайтед, който има и 2 мача по-малко.

До почивката Сити имаше положенията в мача, но Агуеро, Силва и Торес стреляха в Ареола. След почивката "гражданите" се поправиха още в 47-ата минута когато Кансело центрира от фланга и Стоунс завърши от близо за 1:0.

В 56-ата минута грешка в защитата на домакините позволи на Жезус да заобиколи вратаря и да вкара на празна врата за 2:0. 3 минути след това последва и дузпа за Сити когато Торес надигра Адарабиойо в полето. Серхио Агуеро застана зад бялата точка и вкара първия си гол от 15 месеца насам за 3:0.