Лийдс задържа Челси (видео)

Лийдс Юнайтед прие Челси в срещата от поредния двадесет и девети кръг на английската Висша лига. Днес двата тима се разделиха при 0:0, с което "сините" остават на четвъртата позиция в таблицата и на 2 точки под Лестър Сити, докато Лийдс остава 11-ти на 2 точки зад Арсенал.

В 8-ата минута днес Лийдс поведе когато Бамфорд намери Робертс за лесен гол, който беше отменен поради засада. 3 минути след това пък гредата спаси Меслие и вратата на Лийдс. В 16-ата минута Робертс отново не получи гола когато нацели горната греда на Менди. В 35-ата минута голям удар получиха домакините когато Бамфорд трябваше да напусне принудително и бе заменен от Родриго.

Втората част започна с голямо положение пред Хаверц, като и до края гостите бяха по-силни, но без да стигнат до гол.